Terugblik interviewdiner Eric Gudde
Eric Gudde kwam om 1900 uur het clubhuis binnengelopen. Precies op dat moment verstuurde de KNVB het persbericht over de aanstelling van Frank de Boer als nieuwe bondscoach. Niet De Telegraaf, NOS of Fox, maar club32 zat op de eerste rang om deze keuze en het proces daarnaartoe te bespreken. Een mooie scoop binnen ons clubhuis.
Eric Gudde bleek een bewogen bestuurder. Hij vertelde openlijk over zijn leven als bestuurder in het Rotterdamse en bijvoorbeeld over de jaren waarin hij voorzitter van Feyenoord was. Over saneren bij een in feite failliete club, over een voetbalwereld waar lekken van nieuws aan de orde van de dag is, over de boel desondanks bij elkaar houden en over het sprookjeseinde dat zijn tijd bij Feyenoord markeerde met een kampioenschap in 2017. Kortom, over koers houden. Lessen die ook in deze tijd niet onbelangrijk zijn.